.
برگزاری جلسه کارگروه اجرایی فرهنگی اتباع خارجی استان
برگزاری جلسه کارگروه اجرایی فرهنگی اتباع خارجی استان

جلسه کارگروه اجرایی فرهنگی اتباع خارجی استان با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی و فرهنگی روز دوشنبه مورخ 20 آذرماه در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی برگزار گردید.
نمایندگان دستگاههای اجرایی و فرهنگی مربوطه گزارشی  از اقدامات و خدمات ارائه شده به زائرین اتباع خارجی در ایام اربعین جهت تشرف به عتبات عالیات بیان داشتندو دیدگاههای خود را برای ارتقاء سطح خدمات رسانی به اتباع خارجی متقاضی تشرف به عتبات عالیات را مطرح نمودند.
مشاور استاندار و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی نیز در این جلسه  از زحمات و تلاشهای دستگاههای ذیربط برای اعزام اتباع خارجی به عتبات عالیات قدردانی  و خاطر نشان نمودند  با همکاری و  تعامل  مطلوبتر بین دستگاهی شاهد تسریع در اعزام اتباع خارجی به عتبات عالیات در سال آینده باشیم.
آقای عجمی با طرح برخی از برنامه های فرهنگی در سال جاری از قبیل برگزاری همایش روحانیون اتباع خارجی  و جشنواره افغانستان شناسی در قالب مسابقات قرآنی ،ورزشی و فرهنگی همکاری و هماهنگی سازمانهای مربوطه با اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی را خاطر نشان نمودند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۷۴