.
دیدار با جمعی از خیرین اتباع خارجی
دیدار با جمعی از خیرین اتباع خارجی


جمعی از خیرین اتباع خارجی  روز شنبه مورخ 24 دیماه با مشاور استاندار و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی ملاقات نمودند. 
در این دیدار  جمعی از خیرین اتباع خارجی به نمایندگی از جامعه پناهندگان ساکن در استان ضمن قدردانی از حمایتها و   پشتیبانی های بیدریغ اداره کل امور اتباع خراسان رضوی از فعالیتها و ارائه خدمات  مورد نیاز به اقشار مختلف پناهندگان و ابراز همدردی با زلزله زدگان منطقه غرب کشور برخی کمکهای غیر نقدی را برای آسیب دیدگان زلزله اهداء نمودند.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی نیز ضمن تشکر از مساعی و ابراز همدردی پناهندگان با مردم زلزله زده  غرب کشور پیگیری و هماهنگی لازم در جهت انتقال کمکها از طریق هلال احمر و سایر نهادهای مربوطه را به آسیب دیدگان خاطر نشان نمودند.
ایشان همچنین به حمایتهای اداره کل امور اتباع در راستای ساماندهی و صدور مجوزهای فعالیت تشکهای فرهنگی پناهندگان در استان طی سالهای گذشته اشاره داشتند.
مدیر کل امور اتباع  یاد آور شدند هر گونه توطئه دشمنان اسلام  در سایه وحدت ،همدلی ،ایثار و اخلاق اسلامی بین مسلمانان  از بین خواهد رفت و توصیه نمودند پناهندگان سعی نمایند در دام توطئه دشمنان که توسط تعداد معدودی از فریب خوردگان و افراد فرصت طلب دنبال می شود قرار نگیرند تا دچار آسیب نشوند.
آقای عجمی اظهار داشتند  مدیران کانالهای تلگرامی اتباع خارجی در اتفاقات اخیر  به پناهندگان توصیه نمودند که در فضای  تجمعات و اعتراضات گروهی معدود شرکت نکنند  و لذا اتباع خارجی می بایستی هوشیاری و دقت نظر  کافی در این خصوص داشته باشند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۰۷