.
نشست مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان
نشست مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان


نشست مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان روز چهارشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات استانداری و با حضور استاندار و مدیر کل حوزه استاندار و روابط عمومی برگزار گردید.
در این گردهمایی جناب آقای رشیدیان با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و قدردانی از تلاشهای مدیران و کارشناسان  وابط عمومی
قدر دانی از تلاشهای مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاهها به نقش و تاثیر فعالیتهای دست اندرکاران و فعالان در این حوزه اشاره نمودند.
ایشان با تاکید بر تلاش هدفمند در جهت ارایه خلاقیتها و نوآوری متناسب با نیازهای سازمان اطلاع رسانی شفاف و دقیق را موجب افزایش رضایتمندی مراجعین و جلب اعتماد مردم به خدمات سازمانها را خاطر نشان نمودند.
استاندار خراسان رضوی بیان داشتند در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و هجمه های تبلیغاتی علیه نظام مقدس ج.ا.ا نقش روابط عمومی ها برای انجام کارهای بزرگ و تبیین خدمات خادمان مردم در  سازمانها با رویکرد تقویت اعتماد اجتماعی مردم ضروری است.
ایشان یادآور شدند اعتماد مردم بزرگترین سرمایه است که باید تلاش و برنامه ریزی شود حفظ شود و همچنین آرامش اتحاد و خود باوری در جامعه بیش از پیش تقویت شود که بخشی از آن در حوزه فعالیتهای روابط عمومی ها است.
ایجاد فرهنگ کار و تلاش  و تقویت فرهنگ خدمت صادقانه در سازمانها برای رسیدن به اهداف و پیاده شدن ماموریتهای سازمانی از دیگر توصیه های استاندار خراسان رضوی در جمع مدیران روابط عمومی سازمانها بود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۴۷