.
​در پی بارش باران / انتقال زائران پیاده مسیرهای منتهی مشهد به محلهای اسکان مناسب /آمادگی 10 سالن برای اسکان اضطراری درمشهد
​در پی بارش باران / انتقال زائران پیاده مسیرهای منتهی مشهد به محلهای اسکان مناسب /آمادگی ۱۰ سالن برای اسکان اضطراری درمشهد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ مهدی فروزان در این رابطه افزود : زائران محور ملک آباد ، مسیر چناران و نیز محور سرخس برای استراحت شبانه به محل های اسکان مناسب با سیستم های گرمایشی منتقل شدند.
وی عنوان کرد : در سطح مشهد هم کاروان هایی که تا امشب به شهر وارد شدند به سرعت ساماندهی شدند که در یکی از محل های اقامتی 250 زائر خارج از برنامه پذیرفته شده بودند که بلافاصله پتو و وسایل گرمایشی مورد نیاز آنان تامین شد.
 وی گفت : علاوه بر فضاهای اسکان تدارک شده اعم از مدرسه ، هتل آپارتمان ، حسینیه و غیره 10 سالن نیز برای اسکان اضطراری زائران تدارک شده است که 9 سالن آن امداد و نجات است و یک سالن هم با همکاری سپاه امام رضا (ع) برای اسکان اضطراری آماده است.
 به گفته وی ، تا ظهر امروز 250 هزار زائر پیاده به مشهد وارد شده اند ضمن آنکه آمار زائران ورودی به مشهد طی امشب و نیز جمعیتی که در طول مسیرهای منتهی به شهر اسکان یافته اند هم قابل توجه است.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۸۷۴