.
در پی پیگیری سرپرست استانداری خراسان رضوی /قول مدیر عامل راه آهن کشور برای افزایش سهمه استان از واگن های صادراتی
در پی پیگیری سرپرست استانداری خراسان رضوی /قول مدیر عامل راه آهن کشور برای افزایش سهمه استان از واگن های صادراتی

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رسولیان  با اشاره به تاکید سرپرست استانداری خراسان رضوی در جلسه گذشته کارگروه توسعه صادرات استان برای حل مشکل واگن های صادراتی در استان افزود : در این جلسه مقرر شد راه آهن به عنوان متولی تامین واگن های صادراتی با هماهنگی بخش مرتبط طی یک برنامه کوتاه و نیز بلندمدت مشکل صادر کننده ها را برای صادرات مستمر و تثبیت شده حل کند.
وی عنوان کرد : همچنین قرار شد به صورت یک راهکار موقت بخشی از نیاز صادر کنندگان استان برای واگن از طریق پیگیری موضوع افزایش سهم استان از کشور دنبال شود.
وی گفت : بدین منظور طی مکاتبه با وزرای کشور ، راه و شهرسازی و معاون اول رئیس جمهوری پیشنهاداتی برای کوتاه ، میان و بلندمدت به منظور حل این مشکل ارائه شد.
 وی افزود : همچنین طی پیگیری و گفت و گوی سرپرست استانداری خراسان رضوی با مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی پیرامون این مساله ، وی قول داد تا سهمیه استان از واگن های صادراتی مسقف ورودی را افزایش دهد.
 رسولیان تصریح کرد : امروز موضوع از طریق استانداری به مدیر کل راه آهن استان ابلاغ شده و امید است به زودی محقق و اجرایی شود.
 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۰۸۶