.
شهادت می دهم رزم حسینی فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی رفسنجانی است
شهادت می دهم رزم حسینی فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی رفسنجانی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ حجت الاسلام مجید انصاری امشب در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عاشق وحدت کشور بود و هر جمله ای که بوی تفرقه می داد را صدای شیطان می دانست و دستی که به وحدت دراز می شد یدالله می خواند.
 وی با اشاره به شرایط امروز کشور گفت : امروز درگیر یک جنگ اقتصادی تمام عیار و بی سابقه هستیم که به مراتب بدتر از دوران جنگ است و شرایط کشور به مراتب سخت تر از آن  دوران می باشد اما با انسجام و اتحاد می توانیم این شرایط را پشت سر بگذاریم .
 وی ادامه داد : در آستانه چهلمین سالگرد  انقلاب باید دست ها را به سال 42 دراز کنیم و با امام(ره) و آیت الله هاشمی بیعت کنیم و نباید اجازه دهیم مشکلات ما را نسبت به انقلاب و نظام مایوس کند که یاس و ناامیدی از جنود شیطان است .انصاری بااشاره به معرفی استاندار جدید خراسان طی شب گذشته گفت : ضمن تشکر از تلاش های علی رضا رشیدیان استاندار سابق ، از حسن انتخاب علیرضا رزم حسینی استاندار جدید توسط دولت قدردانی می کنم .
 وی تصریح کرد : شهادت می دهم او فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی است چنانکه حاکم شدن اعتدال در دوران مدیریت او در کرمان موجب ارتباط خوب همه جریانات اصلاح طلب و اصولگرا شد و تعامل و همکاری در حد بالایی محقق شد و همه برای توسعه استان به میدان آمدند.
وی با تاکید بر اینکه رزم حسینی همانند آیت الله هاشمی مرد سازندگی است تا چهره ای سیاسی، عنوان کرد : او در کرمان نقاط محروم بزرگی را با همین هماهنگی و تعامل که در سطح این خطه شکل دارد ،آباد کرد و کارهای بزرگی را به سرانجام رساند و در حوزه آب هم اقدامات مهمی را صورت داد.
انصاری تصریح کرد : امروز  مشکلات خراسان رضوی خیلی شدیدتر و بزرگتر از کرمان است و امیدواریم با همراهی و همکاری همه مردم بویژه فعالان سیاسی بویژه اصلاح طلبان که هیچ گاه دنبال سهم خواهی نبودند ، مشکلات مرتفع و شرایط مردم استان ارتقا یابد.
وی گفت : شرط عقل و تدبیر آیت الله هاشمی آن بود که از همه نیروها و ظرفیت ها در پیشبرد اهداف استفاده می کند و به طور قطع این تدبیر در علیرضا رزم حسینی وجود دارد و با جلب همه نیروهای دلسوز انقلاب و دارای توانایی و تخصص؛  کارنامه درخشانی را در استان به یادگار بگذارد.
 انصاری افزود : این سرزمین پایتخت معنوی ایران اسلامی است و امیدواریم ت در این دوره گام های بزرگی در رفع محرومیت و مشکلات این سرزمین، ایجاد و وحدت و همدلی بین همه  گروه های سیاسی ،  مذهبی و قومیتی برداشته شود و این آغاز ، گامی در مسیر اندیشه و سیاست آیت الله هاشمی رفسنجانی باشد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۶۸۰