.
ملاقات با مدیر استانی موسسه خارجی ریلیف اینترنشنال
ملاقات با مدیر استانی موسسه خارجی ریلیف اینترنشنال


مدیر استانی ریلیف اینترنشنال در مشهد روز دوشنبه مورخ اول بهمن ماه با مدیر کل امور اتباع خراسان رضوی ملاقات و گزارشی از حوزه اقدامات و فعالیتهای آن سازمان طی ۳ سال گذشته همکاری با اداره کل امور اتباع ارائه نمود.

آقای صولت ضمن اشاره به فرآیند جذب اعتبارات سازمان از محل کمک های اتحادیه اروپا در بخشهای آموزشی شامل بهسازی مدارس ارائه کمک های غیر غذایی و تهیه البسه زمستانی برای خانواده های دانش آموزان تحت پوشش آن سازمان شناسایی کودکان محصل و همچنین در بخشهای بهداشتی و معیشتی شامل تجهیز مراکز درمانی و توانمند سازی سایر موسسات امداد رسان خارجی فعالیتها و طرح های آینده ریلیف در مشهد را در جهت ساخت و تجهیز مراکز آموزشی و درمانی و فرهنگی برای پناهندگان بیان داشت.

مدیر کل امور اتباع در این دیدار توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و آموزه های دینی در خصوص اهمیت علم آموزی بعنوان سر فصل فعالیت ها را مورد تاکید قرار دادند و اشاره داشتند رعایت اصول اخلاقی و انسانی در محور فعالیتها با نیت رفاه بشریت و کمک به آنها فارغ از مذهب گروه و قومیت نباید تحت تاثیر سیاستهای نامتعارف و غیر انسانی در نظام بین الملل قرار گیرد و به نفع حاکمان و سیاستمدارانی رقم بخورد که منافع بشریت را در نظر نمی گیرند اگر چه سیاستهای آنها عمدتا موجب تشدید جنگ و درگیری ملتها خواهد شد.

آقای قاسمی به توصیه های رهبری اشاره نمودند و افزودند کمک به انسانیت و بشریت کار جهانی و جهادی است و می بایستی مورد توجه مسئولان و فعالان و دست اندر کاران ارائه خدمات به جامعه بشری قرار گیرد.

ایشان با اشاره به تحریمهای ظالمانه علیه نظام مقدس ج.ا.ا در شرایط کنونی کمک و همراهی بیشتر سازمانهای بین المللی را برای اجرای طرح های مورد نیاز در چارچوب قوانین و مقررات داخلی مورد تاکید قرار دادند.

  

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۳۵