.
افتتاح پارک طبیعت شهرستان تایباد
افتتاح پارک طبیعت شهرستان تایباد


به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل جدید و اسبق اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و فرماندار شهرستان شهردار و اعضاء شورای شهر تایباد پارک طبیعت شهرستان تایباد در روز سه شنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه افتتاح گردید.

آقای شرافتی فرماندار شهرستان تایباد در جلسه ای که در محل شهرداری و با حضور مسئولان شهرستان تایباد برگزار گردید ابراز داشتند زحمات آقای عجمی  در پیشرفت و آبادانی شهرستان تایباد بسیار موثر بوده و وجود چنین مدیران لایق در راس خدمت مایه مسرت و عزت نظام مقدس ج.ا.ا خواهد بود.

ایشان جایگاه و نقش شهرستان تایباد را در حوزه مسائل امنیتی و اقتصادی و بعد بین المللی را حائز اهمیت خوانده و تصریح نمودند ورود ۴۰ هزار زایر ترانزیتی از اتباع افغانستانی به کشور در ایام اربعین حسینی و همچنین تردد قریب به چندهزار نفر روزانه از طریق مرز دوغارون به داخل یا خارج کشور و بستر سازی ارائه خدمات به جمعیت یاد شده الگویی مناسب برای عزت و آبروی کشور بوده و همچنین ظرفیت ایجاد و تقویت خدمات و تسهیلات شهری را به شهروندان و گردشگران خارجی خواهد داشت.

مدیر کل امور اتباع در این جلسه با تبریک دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی خدمت صادقانه و توام با عشق و علاقه به مردم را ارزشمند خوانده و افزودند پیام انقلاب اسلامی خدمت به محرومین و مستضعفین خصوصا مردم شریف روستاها و مرزنشینان است.

ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده مدیران از ظرفیتها و سقف اختیارات و عمل به وظایف در پیشبرد امور فرمودند فهم مشترک و هم افزایی مسئولان در جهت رفع مشکلات مردم مایه مباهات و افتخار مدیران است.

آقای قاسمی افزودند چنانچه ظرفیتهای دستگاه ها به نحو مطلوب و با همکاری و تعامل بین دستگاهی تقویت گردد زمینه انجام کارهای زیر بنایی و زیر ساختی خصوصا در شهرستان تایباد در حوزه های فرهنگی اقتصادی و امنیتی فراهم می گردد.

 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۹۰