.
برگزاری جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی
برگزاری جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی


اولین جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی در سال جاری با حضور نمایندگان و دست اندر کاران جامعه پناهندگان در موسسات خیریه و تشکل های فرهنگی روز چهارشنبه مورخ ۱ خرداد ماه ۹۸ در محل اداره کل امور اتباع برگزار شد.
در این جلسه مدیر کل امور اتباع به تشریح اهمیت و ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری جنبش جهانی مراسم اربعین حسینی در سال جاری پرداختند و خاطر نشان نمودند اداره کل امور اتباع مفتخر است برای انجام هر چه مطلوبتر مراسم اربعین حسینی تمام تلاش و حمایتهای اداری را در این خصوص انجام داده و  از هیچ کوششی دریغ ننموده و پیگیری های لازم را برای تقویت تعاملات بین دستگاهی و ستاد مردمی اربعین حسینی معطوف نموده است.
آقای قاسمی به انجام برنامه ریزی های اداره کل امور اتباع در راستای ارتقاء  ظرفیت های پذیرش زائرین اتباع خارجی مقیم و غیر مقیم از کشورهای همسایه ج.ا.ا اشاره داشتند و در این ارتباط استمرار جلسات ستاد مردمی اربعین حسینی و هماهنگی بیشتر با دستگاه های مربوطه به جهت تسریع در فرآیند امور و رفع مشکلات سال گذشته را مورد تاکید قرار دادند.
در این جلسه هر کدام از حاضرین به برخی اقدامات و فعالیت های انجام شده در سال گذشته و مشکلات مربوطه در حوزه های اجرایی و اداری اشاره و پیشنهادات سازنده ای را ارائه نمودند.


  

  

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۰۹