.
مراسم معارفه مدیر جدید مهمانشهر مهاجرین خارجی تربت جام
مراسم معارفه مدیر جدید مهمانشهر مهاجرین خارجی تربت جام


روز سه شنبه مورخ ۲۱ خردادماه ۹۸ با حضور مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و سایر مسئولان شهرستان تربت جام آقای نیک آیین بعنوان مدیر جدید این مهمانشهر با حکم مدیر کل امور اتباع استان منصوب گردید.
آقای قاسمی با قدردانی از تلاشهای آقای اسکندری در مدت تصدی سرپرستی مهمانشهر  تربت جام و آرزوی توفیق برای آقای نیک آیین در خدمت رسانی مطلوبتر به پناهندگان از همکاری سایر دستگاه های مربوطه در شهرستان تربت جام و شورای خودگردان  و مجموعه نمایندگان مهمانشهر تربت جام قدردانی نمودند.
ایشان با اشاره به اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط اداره کل امور اتباع در مرکز استان و مهمانشهر  تربت جام آغاز طرح آمایش و طرح غربالگری سلامت پناهندگان را از مهمترین اقدامات جاری این اداره کل برشمردند و به برخی از طرح های جدید از قبیل تشکیل واحد زنان و خانواده در اداره کل اتباع سیاستها و راهبردهای آتی این اداره کل  برای ساماندهی و مدیریت مطلوبتر بر حوزه امور پناهندگان خاطر نشان نمودند.
مدیر کل امور اتباع به اولویتهای اشتغال و مسائل فرهنگی پناهندگان در مهمانشهر تربت جام اشاره داشتند و در این ارتباط استفاده از کلیه ظرفیتها و پتانسیل ها جامعه پناهندگان و همچنین سازمانهای داخلی و خارجی برای رونق اشتغال را مورد تاکید قرار دادند.

  

 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۴۲