.
فضای شهرک‌های صنعتی توس و فناوری‌های برتر 350 هکتار توسعه می‌یابد
فضای شهرک‌های صنعتی توس و فناوری‌های برتر ۳۵۰ هکتار توسعه می‌یابد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، جلسه بررسی پیشنهاد توسعه واحدهای دانش بنیان، فن آور و صنایع پاک و نوین در شهرک صنعتی توس با حضور علیرضا رزم حسینی، استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزارشد.
در این جلسه، مقرر شد در مجموع 350 هکتار فضای دو شهرک صنعتی استان توسعه یابد که از این میزان 250 هکتار به شهرک صنعتی توس مشهد و 100 هکتار هم به شهرک فناوری‌های برتر اختصاص می‌یابد.
بر اساس مصوبه جلسه مذکور، از 250 هکتار زمینی که قرار است برای توسعه شهرک صنعتی توس مشهد اختصاص یابد، 50 هکتار به پارک علم و فناوری خراسان واگذار خواهد شد.
همچنین مقرر شد کارگروه امور زیربنایی طی مدت یک ماه نسبت به بررسی طرح تفصیلی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی برای 200 هکتار فضای توسعه یافته شهرک صنعتی توس اقدام و مجوز مربوطه را صادر کند.
به منظور راه اندازی سایت شماره 2 پارک علم و فناوری خراسان، 500 هکتار زمین در اطراف شهر مشهد اختصاص خواهد یافت تا زمینه برای توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان و فناور فراهم شود.
با تاکید علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی بنا بر این شد که به منظور تعیین تکلیف واحدهای صنعتی استقرار یافته در خارج از شهرک های صنعتی، جلسه ای با حضور مدیران دستگاه های اجرایی برگزار و تصمیمات لازم گرفته شود.
 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۰۵۸