.
اجرای طرح «نجات» از مهرماه آغاز می‌شود/باید عملکرد شفافی داشته باشیم
اجرای طرح «نجات» از مهرماه آغاز می‌شود/باید عملکرد شفافی داشته باشیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در آیین افتتاح مجتمع آبی چند منظوره گلشن مشهد که با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: علاوه بر داشتن اهداف روشن و شفاف باید عملکرد شفافی هم داشته باشیم که شهروندان و خبرنگاران در جریان آن‎ها قرار گیرند.
وی اضافه کرد: همچنین باید وحدت رویه داشته باشیم و همه هدف مشتر‎ک‌مان را بپذیریم؛ در این راستا ضرورت دارد که با هر سلیقه سیاسی در جهت انجام هدف مشترک‌مان گام برداریم. 
رزم حسینی عنوان کرد: با این عملکرد و توان که شهرداری مشهد برای مدیریت شهر به کار می‏گیرد، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در مناطق حاشیه‎ای باشیم و گام های ارزنده ای در مسیر ساماندهی حاشیه شهر برداشته شود. 
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ساماندهی حاشیه شهر مشهد دغدغه مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است، تصریح کرد: 29 دستگاه اجرایی در 8 پهنه حاشیه شهر مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار اجرا کنند. 
وی با اشاره به اینکه مهرماه طرح نجات را کلید خواهیم زد، افزود: برای همه دستگاه‏ها و ارگان‎های مربوطه برنامه‌ریزی شده است تا با همکاری آنها شاهد فعالیت‌های خوب و مثبتی در حاشیه شهر باشیم. 
رزم‌حسینی با بیان اینکه مشهد باید الگوی همه شهرها باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم هر هفته و هر ماه شاهد این گونه مراسم باشیم چون باعث رضایت و شادمانی شهروندان می‎شود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۸۰۸