.
برگزاری جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی(ع)
برگزاری جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی(ع)جلسه ستاد مردمی اربعین حسینی (ع) در روز یک شنبه مورخ 10 شهریور 98 با حضور اعضای این ستاد در محل اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی برگزار شد. در این جلسه جناب آقای قاسمی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی ضمن اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی افزود اربعین امروز بعنوان یک نماد بسیار مهم در جهان اسلام تبدیل شده است و میلیونها مسلمان عاشق امام حسین (ع) در این روز در مراسم اربعین و این راهپیمایی عظیم شرکت می کنند.
وی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین پیام های زیادی در زمینه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با خود به همراه دارد اظهار داشت: این راهپیمایی به یکی از نمادهای قدرت ملت مسلمان به خصوص مردم و دولت ایران و عراق تبدیل شده است.ایشان در ادامه  یکی از ویژگی های اصلی راهپیمایی اربعین را مردمی بودن این مراسم دانست و گفت: همه کارها و امور و نیز برپایی موکب ها و تنظیم برنامه ها به دست خود مردم انجام می شود و باید این ویژگی مردمی بودن مراسم اربعین را حفظ کنیم.
در ادامه این جلسه راهکارهای تقویت و ارتقاء جایگاه ستاد مردمی اربعین حسینی (ع) مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

در حاشیه این مراسم نیز از تعدادی از دانشجویانی که موفق به کسب رتبه های علمی برتر در آزمون کارشناسی ارشد  دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شده بودند تقدیر گردید.
   

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۳۳۰