.
توزیع 5500 تن برنج پاکستانی در خراسان رضوی/به‌کارگیری 120 نیرو برای افزایش نظارت‌ بر بازار
توزیع ۵۵۰۰ تن برنج پاکستانی در خراسان رضوی/به‌کارگیری ۱۲۰ نیرو برای افزایش نظارت‌ بر بازار

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان با اعلام این خبر اظهار کرد: هفدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان ظهر امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل استانداری برگزار شد.
وی افزود: در ابتدای این جلسه گزارشی از وضعیت بازار و افزایش قیمت برخی از کالاها به بهانه افزایش نرخ بنزین و بازگشت مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان پس از تغییر نرخ سوخت تاکنون به شاکیان ارائه شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: کاهش قیمت نهاده های دامی، تامین و توزیع 5500 تن برنج پاکستانی، توزیع گوشت گوسفند به صورت برش چهارتیکه با قیمت 67000 تومان در 21 واحد صنفی منتخب اتحادیه مربوطه از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.
وی با بیان اینکه امکان افزایش تعداد مراکز توزیع گوشت گوسفندی با قیمت مصوب تا 50 واحد صنفی وجود دارد، خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد توزیع مستقیم برخی از کالاها همچون سیب زمینی و پیاز با هماهنگی اتحادیه میادین میوه و تره بار در فروشگاه های شهرداری مشهد انجام می گیرد.
رسولیان تصریح کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان، 120 نیروی افتخاری از سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی برای نظارت بر بازار در سطح شهر مشهد به کارگیری خواهند شد.  
 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۴۱۷