.
ثبت نام 35 نماینده فعلی و ادوار مجلس از خراسان رضوی در انتخابات
ثبت نام ۳۵ نماینده فعلی و ادوار مجلس از خراسان رضوی در انتخابات

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری امروز در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان مشهد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: انتخابات بویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از اهمیت ویژه و خاصی برای کشور برخوردار است.
وی با تاکید بر اینکه تا روز ششم 647 نفر در حوزه انتخابیه استان ثبت نام کرده‌اند، اضافه کرد: در حوزه استان آمادگی بسیار خوبی در زمینه وظایف محوله وجود دارد و در ۱۲ حوزه اصلی مانند مشهد دغذغه‌ای نداریم.
جعفری گفت: بر اساس قانون مهلت ثبت نام تا ساعت ۱۸ امروز است و در صورت لزوم برای تمدید زمان ثبت نام باید وزارت کشور ابلاغ کند که تاکنون چنین تصمیم و اعلامی صورت نگرفته است.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با اعلام اینکه در حوزه نمایندگان، ۲۴ نفر از نمایندگان ادواری و ۱۱ نفر از نمایندگان فعلی ثبت نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در حوزه داوطلبی نیز ۲۳ درصد افرادی که ثبت نام کردند دارای سابقه داوطلبی و ۷۷ درصد فاقد سابقه داوطلبی هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی افزود: از ۱۲ حوزه انتخابیه استان، به دلیل حجم ورودی، ستاد انتخاباتی مشهد منتخب‌ترین ستاد است.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۹۵۲