.
نشست مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی در استانداری خراسان رضوی
نشست مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی در استانداری خراسان رضوی
برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در استانداری خراسان رضوی
همایش هم اندیشی مسئولین روابط عمومی سازمانهای اجرایی استان روز دوشنبه مورخ ۳۰ دیماه در محل تالار شهید رجایی و باهنر و با حضور افراد و دست اندرکاران روابط عمومی دستگاه ها با هدف تبادل نظر و گفتگو پیرامون شکل گیری کارگروه های فرعی با عضویت و مدیریت نمایندگان سازمانها برای پیشبرد کمی و کیفی فعالیت ها برگزار گردید.
این نشست با مدیریت اداره کل روابط عمومی استانداری و با تبیین راهبردهای موثر در انسجام و یکپارچکی کار کارگروه ها و تدوین برنامه های روابط عمومی ها در راستای برگزاری ایام الله دهه مبارک فجر برنامه ریزی شده بود که در ابتدای جلسه مسول ستاد برگزاری مراسم دهه فجر خراسان رضوی به تشریح فرایند تبلیغاتی و اهمیت تبیین گام دوم انقلاب در برنامه ریزی ها اشاره نمود .
معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نیز در این نشست ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سپهبد سلیمانی و تقدیر از فرهنگ شهادت و حماسه میلیونی مردم شریف ایران اسلامی و جان باختن جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما  و همراهی مردم از آرمانهای انقلاب اسلامی اشاره داشتند و از زحمات روابط عمومی های دستگاه ها قدردانی و نقش آنها در بازگویی خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی حایز اهمیت خواندند.
ایشان کارکرد روابط عمومی ها و شاخص های موثر در برقراری ارتباطات راهبردی و در مرحله بعد روابط سودمند دو سویه و در گام بعدی هدف گذاری برای جامعه مخاطب و عمومیت بخشیدن به فرایند اطلاع رسانی و نهایتا گام آخر اثر گذاری غیر مستقیم و ناخود آگاه بر جامعه هدف  را مهم خواندند.
آقای مهندس جعفری اشاره نمودند که ۲ وظیفه مهم روابط عمومی ها در جهت   برقراری ارتباطات در درون سازمان و خارج سازمان و همچنین اخلاق مداری سعه صدر همیت سازمانی قدرت بیان توان تجزیه و تحلیل اعتماد سازی مخاطبان به سازمان و اطلاع رسانی دقیق شفاف و به موقع را از جمله شاخص های روابط عمومی دستگاه ها برشمردند.
ایشان  یکی از مظلومیت های دولت را فقدان تبلیغات و اطلاع رسانی به موقع و عدم سرعت عمل در اقدامات دستگاه های اجرایی عنوان داشتند و نقش روابط عمومی را در این ارتباط بسیار مهم خواندند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری با اشاره شرایط کنونی در کشور به لحاظ تشدید تحریم های ظالمانه امریکا علیه ج.ا. ا و در آستانه انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی  نقش روابط عمومی سازمانها در مدیریت و طراحی ساز و کارهای لازم برای از بین بردن شایعات و فضای مسموم تبلیغاتی دشمنان  را خاطر نشان نمودند و تاثیر اطلاع رسانی از خدمات و اقدامات سازمانها را با کمک رسانه ملی و بهره گیری  از سایر ابزارهای اطلاع رسانی را برای مردم و جامعه هدف ارزشمند و موثر خواندند.
 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۶۴