.
طرح اکرام مومنانه با توزیع 2200 بسته حمایتی به اقشار آسیب پذیر پناهنده
طرح اکرام مومنانه با توزیع ۲۲۰۰ بسته حمایتی به اقشار آسیب پذیر پناهنده 
با همکاری آستان قدس رضوی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) طرح اکرام مومنانه با هدف توزیع 2200 بسته حمایتی و معیشتی به مهاجرین و پناهندگان ساکن استان در روز چهارشنبه مورخ 99/02/31 انجام شد.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ضمن تشکر از استاندار محترم و آستان قدس رضوی در کمک به اقشار آسیب پذیر توجه ویژه کمیته امداد امام خمینی(ره) به مهاجرین و پناهندگان ساکن در استان را قابل توجه خواندند و افزودند خوشحالیم که توانستیم حجم وسیعی از اقشار مورد هدف را تحت پوشش قرار دهیم. وی افزود پیش ازین 1000 بسته معیشتی با همکاری آستان قدس و کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک شده و در ایام ماه مبارک رمضان نیز روزانه بین 1000 تا 1500 پرس غذای گرم بین خانواده های نیازمند اهداء شده که تا آخر ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
آقای آسوده نیز با تشکر از تمامی فعالین در زمینه های کمک به افراد آسیب دیده به علت شیوع ویروس کرونا و شرکت در طرح مواسات و همدلی به فرموده مقام معظم رهبری به این نکته اشاره داشتند که تمامی مردم استان دست به کار شدند و به ندای رهبر انقلاب اسلامی پیرامون مواسات و کمک مومنانه لبیک گفتند.


تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۳۲