.
همایش تجلیل از دست اندرکاران مقابله با کرونا ویروس و حامیان اقشار آسیب پذیر
همایش تجلیل از دست اندرکاران مقابله با کرونا ویروس و حامیان اقشار آسیب پذیر

با شیوع کرونا ویروس در کشور و درگیر شدن جامعه و تعطیلی بسیاری از مشاغل مشکلات فراوانی برای اقشار کم برخوردار از جمله اتباع ساکن استان خراسان رضوی بوجود آمد. بدستور رهبر انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای پویش رزمایش همدلی در سراسر کشور آغاز به کار کرد. در این رزمایش اداره کل امور اتباع به منظور همکاری با آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی، جمعیت هلال احمر استان و موسسات خیریه کمک رسان به اتباع خارجی با نظارت بر توزیع و پخش اقلام معیشتی و بهداشتی و غذای گرم متبرک آستان قدس رضوی بین خانواده های ساکن استان و مهمانشهر تربت جام از تمامی ظرفیت های موجود استفاده نمود.
در روز چهارشنبه مورخ 99/03/21 به منظور تجلیل از همه دست اندرکاران این حوزه همایشی در محل قرارگاه ثامن الائمه (ع) برگزار گردید.
آقای هاشمی ضمن تشکر از همه متولیان و فعالان قرارگاه مواسات و همدلی به این نکته اشاره نمودند که ملت ایران و افغانستان همیشه در کنار هم ایستاده اند و این مهم در سختی ها و مشکلات بخوبی قابل مشاهده است. در چند ماه گذشته همکاری های فراوانی در خدمت رسانی و کمک های معیشتی به اقشار کم برخوردار ساکن استان شد که ارزش فراوانی داشت و نشان از همدلی بین دو ملت بود.  


 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۲
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۵۰