.
همه شهرستان‌های استان در زمینه مثلث توسعه فعال هستند
همه شهرستان‌های استان در زمینه مثلث توسعه فعال هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با محوریت شهرستان فیروزه که امروز برگزار شد، علیرضا رزم‌حسینی از معین‌های اقتصادی برای تلاش در جهت توانمندسازی مردم تقدیر و تصریح کرد: هدف ما ایجاد اشتغال پایدار است.
استاندار خراسان رضوی به تأثیر اقتصاد بر رفع آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: در جامعه‌ای که بیش‌ترین اشتغال و کمترین بیکاری را داشته باشد، رضایتمندی افزایش پیدا می‌کند و ارکان حکومت تقویت خواهد شد.
وی بر این که اصرار داریم در حد بضاعت و توان مثلث توسعه اقتصادی را به سرانجام برسانیم تأکید کرد: این مدل برگرفته از فرهنگ دینی ماست و  باید آن را در متن زندگی مردم بیاوریم.
رزم‌حسینی ایجاد شغل و درآمد و تأمین معاش را از اهداف مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی عنوان کرد و یادآور شد: نتیجه اجرای این مدل کاهش نرخ طلاق و اعتیاد و افزایش ازدواج و در نهایت عزتمندی مردم خواهد بود.
استاندار خراسان رضوی با تأکید بر اهمیت فضای ایجاد شده در جهت رونق تولید و کسب و کار در سطح استان گفت: خوشبختانه همه شهرستان‌ها در زمینه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی فعالیت قابل قبولی دارند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۱۵۱