.
دیدار مدیر کل امور اتباع و سرکنسول افغانستان در مشهد
دیدار مدیر کل امور اتباع و سرکنسول افغانستان در مشهد
مدیر کل امور اتباع به جهت عرض تسلیت درگذشت پدر سرکنسول افغانستان در مشهد باتفاق برخی مدیران روز یکشنبه مورخ ۳۰ تیر ماه در محل کنسولگری حضور یافته و ضمن ارج نهادن به فرصت های همکاری دو کشور برنامه ریزی و نگاه راهبردی مقامات دولتی برای تقویت سطح همکاری های موجود با هدف تثبیت صلح و آرامش و همکاری های منطقه ای در چارچوب معادلات اقتصادی را خاطر نشان نمودند. 
مدیر کل امور اتباع هر گونه حمایت و همکاری را در جهت توسعه مراودات و بهره مندی از ظرفیت های موجود برای ارتقاء خدمات رسانی به پناهندگان را یاد آور شدند.
سرکنسول افغانستان با تشکر و سپاس از ابراز همدردی مدیر کل و همکاران اداره امور اتباع به موقعیت ویژه خراسان رضوی در اجرای تصمیمات ملی در حوزه اتباع افغانستانی و نوع همکاری ها اشاره داشته و از بابت رضایت مندی مراجعین از نحوه پاسخگویی و تسریع در خدمات رسانی به اتباع کشورش در اداره کل امور اتباع قدردانی نمود. 
 آقای جابر انصار نگاه انسانی دولت و مردم ایران در مراودات اجتماعی با پناهندگان افغانستانی و بویژه مردم خراسان رضوی ارزشمند خواند و استمرار حمایت های اداره کل امور اتباع را در اجرای طرح ها به خصوص طرح صدور پاسپورت الکترونیکی حایز اهمیت خواند.تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۲۱۸