.
​حضور معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
​حضور معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان و روز عرفه روز پنچ شنبه مورخ  99/05/09  جلسه عمومی پرسنل اداره کل امور اتباع با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.
در این جلسه مدیرکل امور اتباع با تشریح اقدامات انجام شده در زمان بحران ویروس کرونا به جامعه پناهندگان و مهاجرین از حمایت ها و مساعدت های استاندار محترم و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی از مجموعه اقدامات جاری و سازمان قدردانی نمودند. آقای جعفری نیز در این جلسه با تبریک عید سعید قربان و فضیلت های روز عرفه از فرصت پیش آمده برای حضور در جمع کارکنان اداره کل امور اتباع و حسن خلاقیت تدبیر و احساس مسئولیت مدیرکل این اداره کل در پیشبرد اهداف سازمانی و پیگیری مستمر مشاغل و برنامه های جاری قدردانی نمودند.
ایشان اقدامات سازنده اداره کل امور اتباع در بحران انتشار ویروس کرونا در پایان سال 98 و در سال 99 خصوصا ساماندهی و اعزام روزانه 86000 نفر اتباع خود معرف به مرز دوغارون که با امکانات محدود و با شرایط آسیب پذیری مواجه بوده را نمونه بارزی از خدمات و فعالیت های موثر و تاثیرگذار اداره کل امور اتباع برشمردند و روند ادامه مجاهدتها و خدمات مربوطه به جامعه اتباع خارجی و پناهندگان را مورد تاکید قرار دادند.


تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۱۴۶