.
تقویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم
تقویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی‌، در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، علیرضا رزم‌حسینی به جایگاه استان خراسان رضوی و مشهد به عنوان پایتخت و مرکز معنوی ایران اشاره و تصریح کرد: این منطقه بسیار مورد توجه قرار دارد و شورای هماهنگی نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کند.
استاندار خراسان رضوی با مردمی و اسلامی دانستن نظام سیاسی ایران، بر نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف تاکید کرد و افزود: حضور مردم در صحنه منشاء خیر و برکت فراوانی برای انقلاب اسلامی بوده است.
وی با بیان این که تقویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: خوشبختانه وحدت و همدلی میان ارکان حاکمیت در استان صورت گرفته است.
رزم‌حسینی به تلاش‌های صورت گرفته از سوی شورای هماهنگی تبلیغات در برگزاری مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و یادآور شد: نظم و ترتیب بی‌نظیر در این مراسم برقرار بود و مردم مشهد سنگ تمام گذاشتند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: در دوران شیوع این بیماری مشکلات متعددی به وجود آمد و کسب‌وکارها، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تحت تاثیر آن قرار گرفت.
وی به استفاده 70 درصدی مردم استان از ماسک اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ستاد ملی، مدیریت کلان خوبی داشت تا در کنار مراقبت و درمان کسب‌وکارها نیز تعطیل نشود.
در این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز از برگزاری ۹ مراسم بزرگداشت در حرم رضوی و ۱۶ راهپیمایی در سطح استان در سال گذشته خبر داد و گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ۳۸ جلسه به مناسبت ستادهای مختلف در سال 98 برگزار کرد و تلاش شد تا مراسم همه مناسبت‌ها به صورت باشکوه برگزار شود.
حجت‌الاسلام محمد سلطانی با تقدیر از استاندار خراسان رضوی در ایجاد انسجام، همکاری و هم‌افزایی با ارکان مختلف استان، از فعالیت او در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا یاد کرد و گفت: خوشبختانه از زمان حضور شما در استان بی حاشیه به کار مبادرت و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را برای ما زنده کردید.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۰۱۷