.
مراسم یکصد و یکمین سالروز استرداد استقلال افغانستان
مراسم یکصد و یکمین سالروز استرداد استقلال افغانستانمراسم یکصد و یکمین سالگرد استرداد استقلال ج.ا.افغانستان در محل کنسولگری این کشور با حضور مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برگزار شد.
آقای هاشمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جشن ملی استرداد استقلال کشور افغانستان، این اتفاق را یکی از مهم ترین روزهای تاریخی افغانستان دانستند و آرزوی صلح، امنیت و آرامش برای ملت شریف افغانستان داشتند. ایشان خدمت به ملت شریف افغانستان را یکی از افتخارات ج.ا.ا و مجموعه اداره کل امور اتباع به جمعیت 320 هزار نفری پناهندگان استان دانستند. وی افزود علی رقم تحریم های ظالمانه علیه کشور و مردممان از خدمت رسانی به اتباع ساکن در کشور، خصوصا در ایام شیوع بیماری کرونا دریغ نخواهیم کرد.
آقای عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان افغانستان نیزبا اشاره به خدمت رسانی مسئولین ج.ا.ا خصوصا در زمینه تحصیلی ابراز خرسندی داشته و اشاره نمودند در هیج کشور دیگری به اتباع بدون مدرک خدمات تحصیلی ارائه نمی گردد. وی افزود خدمت دیگر اداره کل امور اتباع به مهاجرین افغانستان، محل صدور تذگره افغانستانی های مقیم مشهد می باشد که بازهم در نوع خود کم نظیر است.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
منبع پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدید : ۲۲۵