.
بازدید معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از دفاتر خدمات مسافرتی مشهد
بازدید معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از دفاتر خدمات مسافرتی مشهد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: این روزها بازار گردشگری ایران در یک وضعیت فوق‌العاده به سر می‌برد و با شیوع ویروس کرونا و ورود آن به ایران بسیاری از فعالان این حوزه با مشکلات مختلفی مواجه شده‌اند، بطوریکه اغلب دفاتر مسافرتی از کاهش میزان فروش تورها و بلیت‌ها متضرر شدند.
وی افزود: در این میان برخی از کشورها نیز از ورود گردشگران به کشور خود جلوگیری کردند که همین امر نیز موجب شده بسیاری از تورهای مسافرتی برای گردشگران ایرانی لغو شود.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: تاکنون بخش خصوصی همراهی مناسبی در امر مبارزه با کرونا داشته‌اند و در حال حاضر باید شرایط فعلی را با همدلی پشت سر بگذاریم، چراکه علاوه بر بخش گردشگری بسیاری از حوزه‌های دیگر نیز به‌ دلیل شیوع کرونا با مشکلات متعدد مواجه هستند.
براتی تاکید کرد: دولت با ارائه تسهیلات مناسب در حد توان حمایت‌های لازم را از حوزه گردشگری انجام می‌دهد، در این راستا تعداد زیادی از فعالان این صنعت برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند.
شایان ذکر است، در این بازدید مسائل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی آتی، رسپینا ۲۴ و تشریفات پرواز در ایام کرونا بررسی و دستورات لازم برای رفع آن صادر شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۲۱۶