.
هشت هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی امسال خراسان رضوی تخصیص یافت
هشت هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی امسال خراسان رضوی تخصیص یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدکمال الدین میرجعفریان در نشست بررسی جذب اعتبارات عمرانی استان اظهار کرد: مجموع اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان در بخش "اسناد خزانه" ۱۱ هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال و در بخش "نقدی" سه هزار و ۱۵۲ میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال تعریف شده است.

وی ادامه داد: از کل اعتبارات مصوب عمرانی امسال استان، سه هزار و ۵۶ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال جذب دستگاه‌های اجرایی شده و پنج هزار و ۲۱۴ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال مانده و هنوز جذب نشده است. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اعتبارات عمرانی استان بین ۱۶۵ دستگاه اجرایی در قالب اسناد خزانه و نقدی توزیع و بخشی از آن جذب شده است.

وی افزود: منابع را باید به موقع مدیریت کنیم زیرا هر مدتی که از جذب نکردن اعتبارات بگذرد به نوعی خسارت است. اگر منابع دستگاه‌ها  به موقع جذب نشود جابه‌جایی تخصیص و کسر اعتبار انجام می دهیم.

میرجعفریان ادامه داد: طرح و پروژه‌های دستگاه ها باید بررسی شوند اگر اقدامی صورت نگرفته نباید اعتبارات آنها معطل بماند. پرداخت حقوق و مزایا در جای خود باقی است اما آنچه مربوط به طرحها است در صورت انجام نشدن، اقدام لازم در خصوص جابه‌جایی و کسر  اعتبارات انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۵۲۸