.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴

۲۲ آبان ۱۳۹۶:

کمک به زلزله زدگان فریمان

توزیع اقلام مورد نیاز خانواده های زلزله زدگان برخی از روستاهای شهرستان فریمان با حضور مشاور استاندار و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و ریاست دفتر کمیساریای عالی پناهندگان مشهد


روز دوشنبه مورخ 22 آبان ماه هیاتی متشکل از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی دفتر کمیساریای عالی پناهندگان مشهد فرمانداری شهرستان فریمان و جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور در روستاهای الغور دوقلعه سرچشمه رزمگاه کارغش و... اقلام اهدایی سازمان ملل شامل پتو  وسایل بهداشتی و زیر انداز را بین 400 خانوار این روستاها توزیع نمودند .
پس از زلزله فروردین ماه 96 در شهرستان فریمان تعدادی از منازل ساکنین روستاهای بخش قلندر آباد دچار آسیب جدی گردید و از همان ابتدا نیز دستگاههای مربوطه کار امداد رسانی به زلزله زدگان را آغاز نمودند و اداره کل امور اتباع نیز با پیگیریها و تعاملات بین المللی با کمیساریای عالی پناهندگان تلاش و اهتمام جدی در جهت جذب کمکهای بین المللی نمودند .
در این اقدام انساندوستانه نمایندگان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با کمک بخشداری و دهیاران روستاهای یاد شده  در امر روند توزیع اقلام اهدایی بین ساکنین روستاها همکاری نمودند .
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و ریاست دفتر کمیساریا از تعدادی منازل تازه احداث شده در این روستاها بازدید نمودند.


منبع : پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدیدها : ۲۹۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید