.
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰

حضور دکتر محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در مرز دوغارون

بازدید مشترک از مجموعه های تحت مدیریت اداره کل اموراتباع خراسان رضوی
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع خراسان رضوی، بازدید مشترک دکتر محمودی مدیر کل امور اتباع وزارت کشور و هیات همراه و رئیس دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در روز دوشنبه 28 تیرماه از مجموعه های تحت مدیریت اداره کل امور اتباع خراسان رضوی صورت گرفت. 
در بازدید از نمایندگی اداره کل امور اتباع در مرز دوغارون محل اسکان شبانه اتباع افغانستان، کلینیک بهداشت و درمان، امکانات برگزاری کلاس های آگاه سازی از خطرات مین، سوله چند منظوره و اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی بمنظور غربالگری متقاضیان خروج از کشور مورد توجه قرار گرفت.

دکتر مهدی محمودی در جمع مسئولین شهرستان تایباد ضمن تبریک اعیاد پیشرو قربان تا غدیر از محسن سیاح فرماندار تایباد و زحمتکشان تامین امنیت خصوصا نیروهای فداکار و خدوم مرزبانی این شهرستان تقدیر کرد و افزود: هدف از حضور در این منطقه سرزدن به عزیزانی است که در حال تلاش و مجاهدت هستند و امیدواریم وضعیت در مرزهای کشور همسایه به ثبات برسد تا در مراودات اقتصادی و عبور و مرور در مرزها خدمات با سرعت بیشتر ارائه شود.
وی افزود: از کمیساریای عالی سازمان ملل تقاضا داریم جهت بازگشت اتباع به کشور مبدا کمک های بیشتری ارائه کند، باید اهدای بسته های حمایتی و معیشتی توسط کمیساریا به اتباع افغانستان بیشتر شود.

در ادامه با استقبال ساکنین مهمانشهر تربت جام از کارگاه تولید لباس کودک، مدرسه مجهز 12 کلاسه و منازل بازسازی شده این مهمانشهر بازدید شد. 
همچنین مدیر کل امور اتباع وزارت کشور با حضور در اردوگاه مراقبتی فریمان از فرآیند انگشت نگاری، غربالگری و خروج خود معرفین از کشور بازدید نمود.

محمد تقی هاشمی در انتهای این سفر از دکتر محمودی و هیات همراه و از مسئولین کمیساریای عالی پناهندگان جهت انجام این بازدید تشکر و قدردانی نمود. وی افزود: خرسندیم که توانستیم فعالیت های موثری در زمینه خدمات دهی به اتباع انجام دهیم و امیدواریم بتوانیم در آینده با برنامه ریزی های صورت گرفته در این دیدار کارهای بسیاری زیادی عملیاتی شود.منبع : پرتال اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
تعداد بازدیدها : ۱۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید